UDEA Elektronik

UDEA birçok farklı sektörün, elektronik bileşen ihtiyacını karşılamak amacıyla tasarım ve üretim hizmeti sunmak için kurulmuş özel bir şirkettir.

UDEA Wireless Technologies

UDEA kablosuz haberleşme (RFID/IoT) teknolojileri konusunda ürün tasarımı ve üretim hizmeti sağlamak amacıyla kurulmuş özel bir şirkettir.

DETAYLI BİLGİ

Kuruluştan günümüze, tasarım ve üretim konularında uzmanlaşarak, birçok farklı sektöre yönelik ürün, elektronik/elektromekanik sistem ve alt sistem tasarlayıp üreten bir firma haline gelmiştir. UDEA, sunduğu ürün ve ürün aileleri ile dünya genelinde bir müşteri portföyüne ürün ve hizmet sağlamaya devam etmektedir.

Projelerin elektronik / elektromekanik ile ilgili kısımlarda aşağıdaki hizmetleri sunabilmekteyiz.

Proje Planı
Hazırlama

Konsept oluşturma/
Teknik destek

Simülasyon/
Prototip çalışmaları

Donanım/Yazılım Geliştirme

Test/Kalifikasyon
Çalışmaları

Seri Üretim

Hizmet sunduğumuz uygulama alanlarına örnek olarak Beyaz Eşya, Otomotiv ve Havacılık sektörlerine yönelik elektronik çözümler gösterilebilir. UDEA çözüm ve ürünlerinin müşteri uygulamalarına/sistemlerine daha hızlı entegrasyonu için gerekli danışmanlık, eğitim ve mühendislik hizmetlerini de sağlamaktadır.

Firmamız analog-dijital elektronik tasarımı ve RF teknoloji bilgi birikimini, özellikle savunma sanayi ihtiyaçlarına uygun sistem ve platform ürün tasarımından kurulumuna kadar olan her aşaması içinde sunmaktadır. Farklı disiplinlerden tecrübeli ARGE kadrosu, güçlü üretim ve test altyapısı ile UDEA, projelerin elektronik/elektromekanik alt sistem ihtiyaçları ile ilgili kısımlarında yukarıdaki başlıklarda hizmet sunabilmektedir.