MÜHENDİSLİK

UDEA’nın misyonu devamlı olarak daha yüksek teknoloji, kaliteli ürün ve hizmet üretimidir.

UDEA elektronik ve elektromekanik sistem ve alt sistem tasarımı ve üretimi konusunda 20 yılı aşkın bilgi birikimi kazanmıştır. UDEA, elektronik kart tasarım/üretimi, elektronik ve elektromekanik alt parça tasarım/üretim ve entegrasyonu ve sistem ve alt sistem entegrasyonu ve testleri gibi alanlarda uzmanlaşmıştır ve bu alanlarda hizmet vermektedir.

MÜHENDİSLİK

UDEA proje odaklı tasarım, prototip üretimi ve seri üretimi sağlamasının yanı sıra, mühendis kaynağı sağlamaya veya proje yönetiminden tümüyle anahtar teslimi projelere kadar çeşitli opsiyonlar sağlayabilir. Udea’nın faaliyet alanları aşağıdaki gibi özetlenebilir.

  100MHz – 80GHz Arası RF (analog-sayısal) Devre Tasarımı
  FPGA/Mikroişlemci Tabanlı Devre Tasarımı
  Haberleşme Protokol/ Yazılım Geliştirme
  Elektromekanik Sistem Tasarımı
  RF Sistem Tasarımı/Üretimi
  Görüntü Kayıt ve Aktarım Sistemleri
  Amaca Özel Elektronik Donanım Tasarımı
  Mekanik Tasarım
  Otomotiv Uygulamaları İçin Aydınlatma Sistemleri Tasarımı

DANIŞMANLIK

UDEA bünyesindeki uzman mühendislik altyapısı ile, farklı sektörlerdeki farklı uygulamalara ve çeşitli disiplinlerden farklı müşterilerimize gerçekleştirmek istedikleri projeler için gerekli çözümler ve birikimlerini aktarabilmektedir. Bütünleşik hizmetler sayesinde müşterilerimizi yeni teknolojiler hakkında bilgilendirmeyi, halihazırdaki projelerin geleceğine ait projeksiyonlara yönlendirmeyi, teknolojik yol haritaları sunmayı sorumluluğumuz olarak algılıyoruz.

Bünyemizdeki AR-GE ve eğitim faaliyetleri sayesinde teknolojik gelişmeleri sürekli olarak takip etmekteyiz ve uzmanlarımız müşterilerimizin ihtiyaçlarına teknolojideki en son yeniliklere göre danışmanlık hizmeti vermektedir.