OEM/ODM

UDEA tasarım ve üretim tecrübesini sadece kendi raf ürünleri sunmanın ötesinde, müşteri talebi doğrultusunda nihai ürün taleplerini gerçekleştirmek için de kullanmaktadır. Ürünler, udea müşterisi adına tasarlanmakta ve yine müşterinin markası ile üretilebilmektedir.

UDEA bir ürün fikrine sahip müşterilerine tasarımdan üretimine kadar olan sürecin tamamını kapsayan mühendislik hizmeti vermektedir. Bu mühendislik hizmetleri proje odaklı tasarım destek planlamasından, mühendis kaynağı sağlamaya veya proje yönetimini de kapsayan tümüyle anahtar teslim projelere kadar çeşitli yaklaşımları içerebilir.

UDEA’nın tasarım ve uygulama mühendisleri özellikle RF ve analog donanım tasarımı , mikrokontroller ve FPGA yazılımı konularında deneyimli, eğitimli, bilgili ve profesyonel ekipler şeklinde projeniz için gereken tüm desteği teknolojideki en son yenilikleri dikkate alarak vermeye hazırdır.

UDEA sistem spesifikasyonlarının belirlenmesinden, tasarım, prototip üretimi, pilot üretim ve seri üretim/test aşamalarına kadarki proseslerde katılım sağlayan bir tasarım evi olarak hizmet vermektedir. Gelişmiş cihazlarla donatılmış labaratuarları sayesinde, elektronik ürün ve/veya sistem üreticileri için referans bir merkez haline gelmiş bulunmaktadır.

SİVİL ARAÇ UYGULAMALARI

TRAKTÖR
 Kontrol kutuları
  Aydınlatma grubu

OTOBÜS
 NVR/DVR Video Kayıt Sistemleri
 Kayıt Monitör ve Kameraları
 Kapı uzaktan kontrol kumanda sistemi

LED AYDINLATMA ÇÖZÜMLERİ

Farklı Otomotiv Farı (Traktör ve İş Makinaları Grubu) Konfigürasyonu

Lorem Ipsum dolor sit amet.

GEÇİŞ KONTROL SİSTEMLERİ, KART OKUYUCU SİSTEMLERİ, ŞİFRELİ GEÇİŞ SİSTEMLERİ

 Kart Okuyucu
  Keypad
 Access Control Unit
 Central Control Unit

TURNİKE/BARİYER GEÇİŞ SİSTEMLERİ ELEKTRONİK KONTROL KARTLARI

 Kart Okuyucu
  Keypad